Weź pożyczkę od 500 do 15.000 zł

Poznaj opinie naszych zadowolonych Klientów, którzy już skorzystali z oferty naszych pożyczek i napisali swoją opinię o nas na forach i innych serwisach,
oto kilka z nich:

„Mam problemy z BIK więc wiadomo, że był ogromny problem z kredytem a jak już chcieli dać to przy 20.000 chcieli zabezpieczenia, a tutaj się udało! Może i odsetki są trochę większe niż w banku, ale tam BIK był problemem więc coś za coś, oprocentowanie 10% więc też nie jakieś super wysokie, dali mi bez problemu 20.000 w dodatku załatwiłam wszystko na jednej wizycie!! Jak bym wiedziała to od razu bym do nich poszła, jestem bardzo zadowolona.”
Agnieszka Marciniak

…a także …

” Daję zasłużone 5 gwiazdek. Załatwiłem wszystko w pół godziny, bez prowizji, umowę dali od razu z możliwością odstąpienia, zaproponowali kilka możliwości. Naprawdę polecam, na pewno będę korzystał.”

Piotr Zawistowski

„Polecam, dostaliśmy kredyt konsolidacyjny, choć wcześniej był z tym problem”
Justyna i Krzysiek

” Również polecam, w porównaniu z konkurencją są dużo tańsi i nie pobierają zaliczek, przedpłat, prowizji itp ”

Marcel

” Znani są w Łodzi. Przyjemna obsługa i dobra lokalizacja. Centrum miasta obok Galerii. Pożyczki maja praktycznie wszystkie jakie są dostępne na rynku więc daję plusa.”

Patryk 82

” dobra firma, sprawnie i mają bardzo dużo firm pożyczkowych pod sobą, więc nawet dla zadłużonych mają oferty, no i nie biorą prowizji więc najważniejsze. ”

Klient

„Ja również chciałam podzielić się opinią bardzo pozytywną. Jestem bardzo zadowolona, Panie bardzo miłe i sympatyczne, zaproponowały pożyczkę promocyjną pozabankową, podpisałam umowę podczas jednej wizyty, wystarczył dowód osobisty. Zdążyłam dojechać do domu a już miałam pieniądze na koncie, także wzięłam ulotki i wizytówki i wszystkim będę szczerze polecać. To co dla wielu osób istotne to dodam, że mają bardzo dużo banków i pożyczek pozabankowych w ofercie, więc praktycznie dla każdego coś się znajdzie, bo akceptują nawet zajęcia komornicze. Polecam i dziękuję 🙂 ”
Pani Agnieszka

” a ja podpisałem wczoraj umowę i załatwiłem wszystko na odległość. Tylko na koniec dojechałem podpisać umowę, zresztą polecił mi ich kolega, który akurat załatwiał kredyt firmowy i do niego faktycznie przyjechał przedstawiciel z umową. No ale w sumie to raczej wszystkie banki wymagają wizyty osobistej, więc dla mnie nie było problemem dojechać, tym bardziej, że pożyczka na 15 000 została przyznana, a w Krakowie nie ma takiej firmy i nic nie mogłem na miejscu załatwić.”

Marcin

„Jestem bardzo zadowolony! pożyczkę załatwiłem na odległość bo jestem z Wrocławia na firmę 25 tyś, decyzja w 2 dni, bez dokumentów i bez prowizji, z umową przedstawiciel przyjechał do siedzimy firmy i nie było problemu, że za daleko.”

Maeg 1979

” Najlepiej iść do pośrednika, który ma w ofercie wszystkie pożyczki chwilówki. Mnie znajomy z Getin Banku polecił Credit Banque z Łodzi. BIK mam ok, ale jestem przekredytowany. Dali mi bez problemu, sprawdzili chyba w 10 miejscach naraz. wziąłem już drugą pożyczkę u nich.”

Mich 78

Comodo SSL