Weź pożyczkę od 1.000 do 40.000 zł

POŻYCZKI BEZ BAZ ŁÓDŹ

Pożyczki bez BAZ Łódź oferowane przez biuro CREDIT BANQUE są dostępne dla klientów z całej Polski. Pożyczka bez BAZ jest dostępna wyłącznie na oświadczenie. Nie są sprawdzane bazy BIK czy BIG, akceptowane są również zajęcia komornicze. Pożyczkę bez BAZ można otrzymać nawet do kwoty 25.000 zł na okres max. 60 miesięcy. Nie są wymagane zabezpieczenia. Jedynym warunkiem aby otrzymać pożyczkę jest posiadanie Gwaranta.

Pożyczka bez BAZ Łódź jest dostępna dla każdego klienta, niezależnie od historii kredytowej. Jeśli masz kogoś ze znajomych czy rodziny, kto mógłby być Twoim Gwarantem i nie ma zajęć komorniczych to na 98% dostaniesz pożyczkę.

Wniosek o pożyczkę bez BAZ możesz złożyć z dowolnego miejsca – wystarczy do nas zadzwonić! Nie ma konieczności wizyty osobistej w naszym biurze, wszystko możemy załatwić online. Wystarczy, że podasz nam telefonicznie swoje dane oraz dane Gwaranta a następnie przejdziesz pozytywną weryfikację telefoniczną. W przypadku decyzji pozytywnej, wyślemy Ci umowę na adres e-mail a pieniądze dostaniesz na konto jeszcze tego samego dnia.

pożyczki bez baz łódź, pożyczki z komornikiem łódź, pozyczki bez bik łódź_ www.creditbanque.pl

Oblicz ratę pożyczki:

1000zł 40000zł
6 miesięcy60 miesięcy
Twoja miesięczna rata może być już od
Całkowita kwota do spłaty:
Loading

Przykładowa pożyczka:

Całkowita kwota pożyczki:  8.000 zł

Miesięczna rata:  201,67 zł 

Czas trwania umowy:  48 miesięcy

Całkowity koszt pożyczki:  1680,00 zł

Całkowita kwota do spłaty:  9680,00 zł

RRSO:  9,72%

Kredyty Łódź – powyższa prognoza nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ostateczna oferta pożyczki w tym wysokość miesięcznej raty oraz całkowitych kosztów pożyczki uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

pożyczki bez BIK Łódź, pożyczki pozabankowe do 15.000 zł bez zaświadczeń

POŻYCZKI BEZ BAZ ŁÓDŹ

Do 25.000 zł wystarczy wyłącznie dowód osobisty, wniosek możesz złożyć osobiście w naszym biurze w Łodzi lub telefonicznie.

  • max. kwota 25.000 zł – wyłącznie na oświadczenie
  • potrzebny Gwarant
  • bez sprawdzania BIK, BIG, ERIF
  • oprocentowanie 10% – najniższe oprocentowanie w Łodzi
  • długi okres kredytowania – nawet do 60 m-cy
  • brak minimalnego dochodu
  • akceptowane wszystkie źródła dochodów, nawet nieudokumentowane

Nie pobieramy prowizji ani przedpłat, co również wyróżnia nas na tle konkurencji. U nas na pewno dostaniesz pożyczkę – nie czekaj – przyjdź do nas już dziś lub zadzwoń i złóż wniosek telefonicznie.

Comodo SSL